Sportnappal népszerűsítjük a labdarúgást

Hagyományteremtő jelleggel amatőr kispályás labdarúgó tornát szervez egyesületünk, a MÁV Előre SC. Labdarúgó szakosztályunk célja ezzel a sportág népszerűsítése, a klubnál folyó labdarúgó tevékenység bemutatása, illetve a sportolási és kapcsolatteremtési lehetőség biztosítása partnereink számára.

A tíz csapat számára kiírt kispályás futballtornán öregfiúk korcsoportba tartozó játékosok vehetnek részt. A meccsek játékideje 2×13 perc lesz. A csapatokat két ötös csoportba fogják sorolni, ahol körmérkőzéses rendszerben játszanak majd egymással. A csoportok első két helyezettjei továbbjutnak az elődöntőbe, onnan pedig a két győztes a döntőbe. A harmadik helyezett a későbbi kupagyőztes elődöntőbeli ellenfele lesz.

Minden résztvevő emlékplakettet kap, továbbá az első három helyezettek érmekkel és serleggel is gazdagodnak.

A rendezvény helyszíne a Főnix Gold fedett csarnoka lesz. A versenyt január 8-án, 8.30 és 16.00 között bonyolítják le.